My Favorite Movies


  10BaSkEtBaLl's Rating My Rating
1
Mean Girls 2004,  PG-13)
2
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
3
The Notebook 2004,  PG-13)
4
A Walk to Remember 2002,  PG)
5
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
6
School of Rock 2003,  PG-13)
7
White Chicks 2004,  PG-13)
8
American Pie 1999,  R)
9
Hitch 2005,  PG-13)
10
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
11
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
12
Finding Nemo 2003,  G)
13
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
14
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
15
The Longest Yard 2005,  PG-13)
16
Wedding Crashers 2005,  R)
17
Shrek 2 2004,  PG)
18
There's Something About Mary 1998,  R)
19
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
20
Saw II 2005,  R)
21
A Cinderella Story 2004,  PG)
22
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
23
50 First Dates 2004,  PG-13)
24
Alone with Her 2007,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments