My Favorite Movies


  0Tanner0's Rating My Rating
1
X-Men Origins - Wolverine 2009,  PG-13)
2
Never Back Down 2008,  PG-13)
3
Death Note: The Last Name (Desu nôto 2) 2007,  Unrated)
4
Death Note (Desu nôto) (TV SHOW) ,  Unrated)
Death Note (Desu nôto) (TV SHOW)
Add a review (optional)...
5
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
this movie is AWESOME BEST OF THE 3...
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
This movie is cool
7
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
8
Blade: Trinity 2004,  R)
9
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
THIS MOVIE IS AWESOME
10
300 2007,  R)
300
AWESOME
11
Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon 2006,  R)
Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon
haha its awesome! we all hear about how hero's are made but what about the villians? how are they always in the right spot at the right time? and what are they truly thinking? haha i thought it was brilliant XD
12
Iron Man 2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments