Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  0oNtInAo0's Rating My Rating
1
Jumper 2008,  PG-13)
Jumper
i love this movie
2
Hitch 2005,  PG-13)
3
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
4
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
awesome
5
Spider-Man 2002,  PG-13)
6
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
coool!
7
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
8
Hancock 2008,  PG-13)
Hancock
it was cool... :p
9
Wanted 2008,  R)
Wanted
gr8 movie!!! i looooveee it!!!!
10
The Matrix 1999,  R)
The Matrix
gr8!!!
11
The Matrix Reloaded 2003,  R)
The Matrix Reloaded
i loved it!!! its a gr8 movie!!!!
12
The Matrix Revisited 2001,  Unrated)
The Matrix Revisited
cool
13
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
cool
14
Madagascar: Escape 2 Africa 2008,  PG)
Madagascar: Escape 2 Africa
i laugh and laugh and laugh again!!! wat a gr8 movie!!! veryyyyyyyy funny!!!
15
Night at the Museum 2006,  PG)
Night at the Museum
fantastic movie!!!!
16
Speed Racer 2008,  PG)
Speed Racer
coool movie!!!!
17
The Girl Next Door 2004,  R)
The Girl Next Door
looooooooool!
18
Cry-Baby 1990,  PG-13)
Cry-Baby
aw... johnny depp...
19
Two For the Money 2005,  R)
Two For the Money
i really liked it..
20
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
omg... fantastic movie...
21
Fight Club 1999,  R)
Fight Club
veryyy nc....!!!!
22
StreetDance 3D 2010,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments