My Favorite Movies
| 078Sanne's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 3 |
The Parent Trap 1998, PG) |
|
| 4 |
Life-Size 2000, G) |
|
| 5 |
A Prairie Home Companion 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004, PG) |
|
| 7 |
Get A Clue 2002, G) |
|
| 8 |
Herbie: Fully Loaded 2005, G) |
|
| 9 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 10 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 11 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 12 |
Chasing Liberty 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Saved! 2003, PG-13) |













