Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  06HaddowP's Rating My Rating
1
Shrek 2 2004,  PG)
2
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
Ice Age 2: The Meltdown
Best movie of 2006!
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Brilliant and funny!
4
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
5
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
Good saga start!
6
Ice Age 2002,  PG)
Ice Age
Funny!
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Really funny!
8
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
9
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
10
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
11
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments