My Favorite Movies
| 00Natsuki00's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bend It Like Beckham 2002, PG-13) |
|
| 2 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 9 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 10 |
300 2007, R) |
|
| 11 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 12 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 13 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 14 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 16 |
Pretty Woman 1990, R) |
















