My Favorite Movies


  1. 000Rebekah
  2. Rebekah

Theses are some of my fav. movies! leave a message and have some fun! :D

  000Rebekah's Rating My Rating
1
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
This movie was so cool! I enjoyed it very much!
2
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
I like this movie becasue its funny!
3
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
It was alright!
4
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
Bruce Almighty
This was sooo funny!!
5
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)
The Lizzie McGuire Movie
i enjoyed it because i'm going to Italy!!
6
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
Not the best.
7
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
A bit boring at times.
8
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
Classical!!
9
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
I like Hilary Duff, she's cool. I've been to one of her concerts, for my birthday!
10
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
Just Like Heaven
This movie was so funny, its awesome!!
11
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
I like the second one best!
12
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
it was cool, and very funny!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments