Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  000Abz000's Rating My Rating
1
Hancock 2008,  PG-13)
Hancock
its a great movie
2
Disturbia 2007,  PG-13)
3
Déjà Vu 2006,  PG-13)
4
Remember the Titans 2000,  PG)
5
National Treasure 2004,  PG)
6
National Treasure: Book of Secrets 2007,  PG)
7
Alvin and the Chipmunks 2007,  PG)
8
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
11
The Longest Yard 2005,  PG-13)
12
Step Up 2006,  PG-13)
13
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
14
White Chicks 2004,  PG-13)
15
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
16
Mean Girls 2004,  PG-13)
17
Shrek 2001,  PG)
18
Finding Nemo 2003,  G)
19
Jumper 2008,  PG-13)
20
Awake 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments